Medarbejdere hos SAC CENTER NORD A/S    

Tlf. 98 55 15 52 

Michael Kjeldal

Salg og daglig ledelse

Tlf.  40 31 15 52

E-mail:  mkj@sac-service.dk

Henrik Olesen

Lager og Logistik

Tlf.  30 21 25 52

E-mail. Henrik@sac-service.dk

Kent Kannegaard

Robot montage og Management

E-mail. Kent@sac-service.dk

Jens Lynge

Service

E-mail. jens@sac-service.dk

Torben Nielsen

Service og Skrabeanlæg

E-mail. torben@sac-service.dk

Morten Barrett

Service

E-mail.  mortenb@sac-service.dk

Kenney Lynggaard

Service

E-mail. kenney@sac-service.dk

Nikolaj Johansen

Service

E-mail. Nikolaj@sac-service.dk

Vivi Møller

Sekretær og bogholderi

Tlf. 28 58 15 52

E-mail  vivi@sac-service.dk